Uutiset

Kaikki Juniori Uutiset

JJK -08

jjk08-thumb

Joukkue 19.6.2017, 35 pelaajaa

Luuka Ahonen
Miro Hase
Niko Häkkinen
Toivo Jalava
Kimi Jokilahti
Karo Jokilahti
Samil Jokinen
Kasperi Kaipio
Elias Kallinen
Topias Kalliokoski
Niilo Kankainen
Jimi Keski-Jaskari
Samuel Kähäri
Misael Lahtinen
Jalo Lehto
Samuel Lewandowski
Nikolas Liimatainen
Veeti Liukkonen
Aleksi Mäkelä
Ville-Artturi Nalkki
Mico Nykänen
Max Nykänen
Veikko Ojala
Aaron Petritsch
Kaapo Pusa
Jermu-Caspar Pöyhönen
Vilho Rantanen
Alexander Savolainen
Ada Shayan Shirazi
Roope Sievänen
Rasmus Siimes
Juho Sukanen
Martin Säynäjäkangas
Franssi Tommila
Oiva Vierola

JJK-08

Yhteystiedot

Joukkueenjohtaja

Marko Nykänen

Puh: 0400 304 851

Sp: marko.nykanen@merck.com

Rahastonhoitaja

Penjami Lehto

Puh: 0503435389

Sp. penjami@saunalahti.fi

Varustevastaava / Huoltaja

Rauli Kallinen

Puh. 040 487 6488

Sp: rauli.kallinen@gmail.com

Ikäluokkien 2010-2008 valmentaja

Patrik Färm

Puh. 040 413 8176

Sp: patrik.farm@jjk.fi

 

Vastuuvalmentaja

Ilkka Liimatainen

Puh: 040 9126909

Sp: ilkka.liimatainen@soikea.com

Valmentaja

Janne Ahonen

Puh. 0407068697

Sp: janne.ahonen@saunalahti.fi

Valmentaja

Lari Hiltunen

Puh: 0440 186 111

Sp: larihiltunen97@gmail.com

Valmentaja

Jouni Manninen

Puh: o4o 752 8883

Sp: jouni.manninen@outlook.com

Valmentaja

Juuso Harju

Puh: o4o 752 8883

Sp: juuso.harju1993@gmail.com

Edustusjoukkueen tukipelaaja

X Y

 

 

Yhteistyökumppanit

 

Joukkueen valokuva JJK junioreiden luottokuvaajalta.

JJK luottaa Oma Designiin junioreidensa kuvaamisessa.

Oma_Design