Uutiset

Kaikki Juniori Uutiset

JJK -07

jjk07-thumb

Joukkue 12.11.2017, 22 pelaajaa

27Mateo Hanslian
22Oliver Kinnunen
16Eevertti Kokkonen
4Vilho Korhonen
18Lauri Koskinen
19Luca Kotilainen
17Jonatan Laakso
28Karlo Liimatainen
24Aatu Martiskainen
8Amin Medjadji
23Miikka Nyberg
9Vili Paananen
44Aleksi Palviainen
7Paavo Pirinen
33Kalle Rastas
14Santtu Rönkä
xxOtso Rössi
25Juska Salo
20Lauri Savolainen
61Eelis Sinivuori
5Vilho Virén
15Joonas Yalaho

JJK-07_2

Yhteystiedot

Joukkueenjohtaja

Tuuli Kotilainen

Puh: 046 6271235

Sp: tuuli.kotilainen@suomi24.fi

Rahastonhoitaja

Mika Savolainen

Puh: 040  414 6226

Sp: mika.savolainen@kareliaikkuna.fi

Varustevastaava

Sami Rastas

Puh: 050 3865641

Sp: sami@rastaat.com

Valmentaja

Timo Laakso

Puh. 050 5308400

Sp: timo.laakso@sport.jyu.fi

Valmentaja

Anssi Virén

Puh: 040 582 0578

Sp: anssi.viren@jjk.fi

 

Valmentaja

Ilkka Liimatainen

Puh: 040 9126909

Sp: ilkka.liimatainen@soikea.com

 

Ikäluokkien 2006-2007 valmentaja

Ossi Kaski

Puh: 044 236 5292

Sp: ossi.kaski@jjk.fi

Edustusjoukkueen pelaaja / valmentaja

Samu Suoraniemi

jjk_07_hjk-cup

Yhteistyökumppanit

 

Joukkueen valokuva JJK junioreiden luottokuvaajalta.

JJK luottaa Oma Designiin junioreidensa kuvaamisessa.

Oma_Design