Uutiset

Kaikki Juniori Uutiset

JJK -07

jjk07-thumb

Joukkue 12.11.2017, 22 pelaajaa

27 Mateo Hanslian
22 Oliver Kinnunen
16 Eevertti Kokkonen
4 Vilho Korhonen
18 Lauri Koskinen
19 Luca Kotilainen
17 Jonatan Laakso
28 Karlo Liimatainen
24 Aatu Martiskainen
8 Amin Medjadji
23 Miikka Nyberg
9 Vili Paananen
44 Aleksi Palviainen
7 Paavo Pirinen
33 Kalle Rastas
14 Santtu Rönkä
xx Otso Rössi
25 Juska Salo
20 Lauri Savolainen
61 Eelis Sinivuori
5 Vilho Virén
15 Joonas Yalaho

JJK-07_2

Yhteystiedot

Joukkueenjohtaja

Tuuli Kotilainen

Puh: 046 6271235

Sp: tuuli.kotilainen@suomi24.fi

Rahastonhoitaja

Mika Savolainen

Puh: 040  414 6226

Sp: mika.savolainen@kareliaikkuna.fi

Varustevastaava

Sami Rastas

Puh: 050 3865641

Sp: sami@rastaat.com

Valmentaja

Timo Laakso

Puh. 050 5308400

Sp: timo.laakso@sport.jyu.fi

Valmentaja

Anssi Virén

Puh: 040 582 0578

Sp: anssi.viren@jjk.fi

 

Valmentaja

Ilkka Liimatainen

Puh: 040 9126909

Sp: ilkka.liimatainen@soikea.com

 

Ikäluokkien 2006-2007 valmentaja

Ossi Kaski

Puh: 044 236 5292

Sp: ossi.kaski@jjk.fi

Edustusjoukkueen pelaaja / valmentaja

Samu Suoraniemi

jjk_07_hjk-cup

Yhteistyökumppanit

 

Joukkueen valokuva JJK junioreiden luottokuvaajalta.

JJK luottaa Oma Designiin junioreidensa kuvaamisessa.

Oma_Design