kortteliliiga1

OTTELUOHJELMAT JA PELIKOKOONPANOT

Järjestämme viisi ottelutapahtumaa Viitaniemen liikuntapuistossa: la 27.5., la 17.6., la 12.8.,  su 3.9. &  su 17.9.

Tältä sivulta löydät OP-kortteliliigan otteluohjelmat ja pelikokoonpanot. Jokainen joukkue pelaa kaksi ottelua. Joiltakin kentiltä tulee useampi joukkue samasta ryhmästä. Pienempiä ryhmiä olemme yhdistäneet, jotta pelaajia on riittävästi.  Varmista, että löydät oman ryhmäsi.  Jos olet väärässä ryhmässä tai et löydä nimeäsi, laitathan viestiä caius.forsberg@jjk.fi, niin korjaamme asian.

Jos et ole ehtinyt saada OP-kortteliliigaan kuuluvia varusteita, jaamme niitä ottelutapahtumassa. Tulethan ajoissa paikalle, jotta ehdit saada varusteet ennen ensimmäistä peliäsi ja otat mukaan maksukopion, jos olet maksanut alle kolme pankkipäivää ennen tapahtumaa!

Ennen ottelutapahtumaa suosittelemme lukemaan ja kertaamaan yleiset ja otteluja koskevat säännöt.

Huomio! Viitaniemen liikuntapuistossa on rajoitetusti parkkipaikkoja. Myös lähistöllä sijaitsevat Jyväskylän koulutuskuntayhtymän (JAO) parkkipaikat ovat kortteliliigalaisten käytettävissä tapahtuman aikana.

PELIKOKOONPANOT SUNNUNTAINA 17.9.

Ilmoitathan esteestä ottelutapahtumaan, tämä auttaa meitä tekemään oikean kokoisia joukkueita. Laitamme kuitenkin kaikkien toimintaan ilmoittautuneiden nimet aina kokoonpanoihin, jos este peruuntuu. Tulevista esteistä voit ilmoittaa caius.forsberg@jjk.fi

Huhta 12-11 Hynynen Kaarlo
Huhta 12-11 Hyyppä Aatu
Huhta 12-11 Isomöttönen Pyry
Huhta 12-11 Jalkanen Into
Huhta 12-11 Jokinen Aleksi
Huhta 12-11 Katainen Kaapo
Huhta 12-11 Laitinen Daniel
Huhta 12-11 Lehtovirta Samuel
Huhta 12-11 Markkanen Niklas
Huhta 12-11 Mattinen Jesse
Huhta 12-11 Seppälä Rio
Keljo 12-11 A Autio Eetu
Keljo 12-11 A Hakkarainen Aku
Keljo 12-11 A Kokkonen Aksel
Keljo 12-11 A Niiniketo Kasper
Keljo 12-11 A Ovaskainen Onni
Keljo 12-11 A Poikolainen Taavi
Keljo 12-11 A Rautamies Vili
Keljo 12-11 A Venäläinen Lassi
Keljo 12-11 B Hoffrén Luca
Keljo 12-11 B Karjaluoto Topias
Keljo 12-11 B Manninen Leo
Keljo 12-11 B Mäkelä Mico
Keljo 12-11 B Pylvänäinen Samuel
Keljo 12-11 B Reimi Tatu
Keljo 12-11 B Soanvaara Eemil
Keljo 12-11 B Tuikka Väinö
Keljo 12-11 B Viinikainen Onni
Keljo 12-11 C Jalonen Jimi
Keljo 12-11 C Kauno Aatu
Keljo 12-11 C Lindeqvist Justus
Keljo 12-11 C Lyhty Mikael
Keljo 12-11 C Röyttä Niilo
Keljo 12-11 C Tuulaniemi Joel
Keljo 12-11 C Vänttinen Ilari
Keljo 12-11 C Ylönen Jooa
Korte 12-11 Asghara Muhammad
Korte 12-11 Berlin Weeti
Korte 12-11 Chepsiror Adrian
Korte 12-11 Florin Richard
Korte 12-11 Jalkanen Jusu
Korte 12-11 Pisilä Eino
Korte 12-11 Rottensteiner Aaron
Korte 12-11 Rottensteiner Elias
Korte 12-11 Saareke Paavo
Korte 12-11 Lehtinen Erik
Kuohu 12-11 Hepomäki Eemeli
Kuohu 12-11 Kujala Patrik
Kuohu 12-11 Kytömaa Akseli
Kuohu 12-11 Laitila Tuukka
Kuohu 12-11 Leppävuori Sisu
Kuohu 12-11 Nieminen Eelis
Kuohu 12-11 Niilivuo Oskari
Kuohu 12-11 Paalanen Sofia
Kuohu 12-11 Raiskila Vinha
Kuohu 12-11 Räihä Joel
Kuohu 12-11 Savolainen Lucas
Kuohu 12-11 Tillgren Markus
Kypärä 12-11 A Brandt Petja
Kypärä 12-11 A Hirvanen Miiro
Kypärä 12-11 A Kemppainen Iikka
Kypärä 12-11 A Kinnunen Jimi
Kypärä 12-11 A Kumpulainen Mikael
Kypärä 12-11 A Saltevo Voitto
Kypärä 12-11 A Sipilä Samuel
Kypärä 12-11 A Tanttu Eemil
Kypärä 12-11 B Auvinen Veikka
Kypärä 12-11 B Kokkonen Helmeri
Kypärä 12-11 B Kurkela Joosua
Kypärä 12-11 B Paananen Elias
Kypärä 12-11 B Penttinen Paavali
Kypärä 12-11 B Penttinen Vihtori
Kypärä 12-11 B Salminen Paavo
Kypärä 12-11 B Typpö Benjamin
Lohi 12-11 Haapasaari Miika
Lohi 12-11 Honkala Lenni
Lohi 12-11 Hussein Ahmed
Lohi 12-11 Isomöttönen Antto
Lohi 12-11 Karsten Alvar
Lohi 12-11 Lapio Miro
Lohi 12-11 Moisander Ilmari
Lohi 12-11 Morko Jimi
Lohi 12-11 Mäkinen Eemeli
Lohi 12-11 Mäkinen Eemeli
Lohi 12-11 Puranen Vilho
Lohi 12-11 Torppa Veeti
Lohi 12-11 Vaittinen Paavo
Mannila 12-11 A Helakangas Tuomo
Mannila 12-11 A Käyhkö Niilo
Mannila 12-11 A Mendez Zaayne
Mannila 12-11 A Nyman Nuutti
Mannila 12-11 A Penttinen Luka
Mannila 12-11 A Riutta-aho Roope
Mannila 12-11 A Saarela Elia
Mannila 12-11 A Saarela Emil
Mannila 12-11 A Toiviainen Aleksi
Mannila 12-11 B Autio Veeti
Mannila 12-11 B Hännivirta Verne
Mannila 12-11 B Jetsu Peetu
Mannila 12-11 B Mäntylä Anton
Mannila 12-11 B Purontakanen Niilo
Mannila 12-11 B Rantanen Akseli
Mannila 12-11 B Spoof Emil
Mannila 12-11 B Suominen Samu
Mannila 12-11 B Tervanen Pietari
Mannila 12-11 B Walker Nooa
Mannila 12-11 C Hammar Samuel
Mannila 12-11 C Hämäläinen Paavo
Mannila 12-11 C Kiili Kalle
Mannila 12-11 C Kukkola Mikael
Mannila 12-11 C Manninen Miko
Mannila 12-11 C Miranda Jay
Mannila 12-11 C Paananen Aleksi
Mannila 12-11 C Pitkänen Erik
Mannila 12-11 C Vere Malakai
Nenä 12-11 Holopainen Aleksi
Nenä 12-11 Holopainen Aleksi
Nenä 12-11 Kulin Nooa
Nenä 12-11 Kääriäinen Paavo
Nenä 12-11 Könönen Eemeli
Nenä 12-11 Lewandowski Luka
Nenä 12-11 Mäkelä Luukas
Nenä 12-11 Rönkkö Topias
Nenä 12-11 Sahindal Aapo
Nenä 12-11 Salimi Ari
Puisto 12-11 Alasaarela Kuutti
Puisto 12-11 Arab Hafez
Puisto 12-11 Ghaffarinia Arman
Puisto 12-11 Hakaniemi Olavi
Puisto 12-11 Hekkala Eero
Puisto 12-11 Huhtala Karlo
Puisto 12-11 Huhtala Petro
Puisto 12-11 Koskinen Miko
Puisto 12-11 Kärkkäinen Konstanty
Puisto 12-11 Laine Aku
Puisto 12-11 Laine Jehki
Puisto 12-11 Lukkarinen Aaro
Puisto 12-11 Luoma-aho Linus
Puisto 12-11 Majaniemi Toivo
Puisto 12-11 Pecoraro Milo
Puisto 12-11 Penttinen Rasmus
Puisto 12-11 Pitkänen Eero
Puisto 12-11 Pukkila Julius
Puisto 12-11 Varvikko Pyry
Tikka 12-11 A Aho Eetu
Tikka 12-11 A Florin Aleksi
Tikka 12-11 A Jokela Mikael
Tikka 12-11 A Kinnunen Kaarlo
Tikka 12-11 A Lylymäki Luukas
Tikka 12-11 A Peura Aaro
Tikka 12-11 A Pystynen Otso
Tikka 12-11 A Rautasalo Henrik
Tikka 12-11 A Shadan Washington
Tikka 12-11 A Wickström Fido
Tikka 12-11 B Hakala Oliver
Tikka 12-11 B Kajander Jose
Tikka 12-11 B Kuoppala Noah
Tikka 12-11 B Nazareno Samuel
Tikka 12-11 B Nikula Kaarlo
Tikka 12-11 B Nikula Vilho
Tikka 12-11 B Retkin Roope
Tikka 12-11 B Vilanti Elias
Vellamo 12-11 Huhtanen Kaarlo
Vellamo 12-11 Järvinen Ossi
Vellamo 12-11 Kansikas Antto
Vellamo 12-11 Kautto Eelis
Vellamo 12-11 Lehtovuori Alvar
Vellamo 12-11 Mäkelä Aatos
Vellamo 12-11 Pihlman Oliver
Vellamo 12-11 Pulkkinen Jiri
Vellamo 12-11 Rinne Mikael
Vellamo 12-11 Scribbins Tobi
Vellamo 12-11 Tiittanen Adiel
Vellamo 12-11 Wiklund Vili
Vellamo 12-11 Wiklund Viska
Huhta 10-09 A Hanhinen Onni
Huhta 10-09 A Hyyppä Santtu
Huhta 10-09 A Katainen Leevi
Huhta 10-09 A Kojola Aatu
Huhta 10-09 A Lindgren Anthony
Huhta 10-09 A Masengesho Eric
Huhta 10-09 A Nykänen Aleksi
Huhta 10-09 A Teppo Veikka
Huhta 10-09 B Ahmadi Mardin
Huhta 10-09 B Jussila Eelis
Huhta 10-09 B Knuutila Elias
Huhta 10-09 B Moilanen Elias
Huhta 10-09 B Pulli Aaro
Huhta 10-09 B Sulejmanovic Mirnes
Huhta 10-09 B Virtanen Juho
Keljo 10-09 A Hanhikoski Otto
Keljo 10-09 A Jouha Uuno
Keljo 10-09 A Karjaluoto Lukas
Keljo 10-09 A Kämppi Veikka
Keljo 10-09 A Moreno Aaron
Keljo 10-09 A Pylvänen Sasca
Keljo 10-09 A Reimi Atte
Keljo 10-09 A Tiilikainen Aleksi
Keljo 10-09 A Timonen Anton
Keljo 10-09 A Uusikylä Joel
Keljo 10-09 A Viitanen Luukas
Keljo 10-09 B Korhonen Samuel
Keljo 10-09 B Lappi Milo
Keljo 10-09 B Levaniemi Patrik
Keljo 10-09 B Mätäsaho Juuso
Keljo 10-09 B Paavilainen Ilari
Keljo 10-09 B Pylsy Juuso
Keljo 10-09 B Pylvänen Anton
Keljo 10-09 B Soanvaara Eljas
Keljo 10-09 B Ylinen Aki
Keljo 10-09 C Jalonen Mico
Keljo 10-09 C Kauno Samu
Keljo 10-09 C Kulmala Joonatan
Keljo 10-09 C Kuosa Nuutti
Keljo 10-09 C Lehtinen Elias
Keljo 10-09 C Luukas Iivari
Keljo 10-09 C Niiniketo Mikael
Keljo 10-09 C Röyttä Miska
Keljo 10-09 C Tuuna-Väiskä Noa
Keljo 10-09 C Venäläinen Jesse
Keljo 10-09 D Cibuk Emil
Keljo 10-09 D Erkkilä Eemi
Keljo 10-09 D Frilander Riku
Keljo 10-09 D Hautala Kauko
Keljo 10-09 D Kakko Lauri
Keljo 10-09 D Kasper Oiva
Keljo 10-09 D Klemi Topi
Keljo 10-09 D Kämäräinen Elias
Keljo 10-09 D Mustikkamaa Lauri
Korte 10-09 Backman Daniel
Korte 10-09 Hänninen Jalmari
Korte 10-09 Häyrinen Matti
Korte 10-09 Luukkainen Lukas
Korte 10-09 Natri Vilho
Korte 10-09 Pitkänen Heikki
Korte 10-09 Rautio Jere
Korte 10-09 Rosti Noa
Korte 10-09 Rutanen Paavo
Korte 10-09 Sokka Lassi
Korte 10-09 Tuominen Veikka
Korte 10-09 Väisänen Roope
Kuohu 10-08 A Laukkarinen Vilppu
Kuohu 10-08 A Niilivuo Verneri
Kuohu 10-08 A Ojala Neela
Kuohu 10-08 A Pulju Reino
Kuohu 10-08 A Raiskila Alpo
Kuohu 10-08 A Raiskila Vella
Kuohu 10-08 A Räihä Eemil
Kuohu 10-08 A Tillgren Matti
Kuohu 10-08 A Torri Aada
Kuohu 10-08 A Torri Jonne
Kuohu 10-08 B Dachauer Otso
Kuohu 10-08 B Karvinen Marjaana
Kuohu 10-08 B Korkiavuori Aatu
Kuohu 10-08 B Lehtinen Jere
Kuohu 10-08 B Muli Benjamin
Kuohu 10-08 B Muli Rasmus
Kuohu 10-08 B Paakkunainen Matias
Kuohu 10-08 B Savolainen Linea
Kuohu 10-08 B Silokunnas Miku
Kuohu 10-08 B Vierola Iira
Kypärä 10-09 A Almqvist Lauri
Kypärä 10-09 A Brandt Pietu
Kypärä 10-09 A Honkanen Aapeli
Kypärä 10-09 A Ifinedo David
Kypärä 10-09 A Kekäläinen Topias
Kypärä 10-09 A Kolu Riku
Kypärä 10-09 A Laiho Mika
Kypärä 10-09 A Palkola Akseli
Kypärä 10-09 A Pietiläinen Eemil
Kypärä 10-09 A Puhakka Aapo
Kypärä 10-09 A Salminen Väinö
Kypärä 10-09 A Suutari Eemeli
Kypärä 10-09 B Eskelinen Veikko
Kypärä 10-09 B Lappalainen Jasper
Kypärä 10-09 B Luukkonen Eemeli
Kypärä 10-09 B Löfman Topi
Kypärä 10-09 B Mantere Leo
Kypärä 10-09 B Oksanen Juska
Kypärä 10-09 B Sajavaara Lauri
Kypärä 10-09 B Selkämaa Aaro
Kypärä 10-09 B Seppänen Anton
Kypärä 10-09 B Vainio Aukusti
Kypärä 10-09 B Viitanen Eetu
Lohi 10-09 A Iivanainen Tuukka
Lohi 10-09 A Koski Jose
Lohi 10-09 A Kumpula Karlos
Lohi 10-09 A Lehtonen Oiva
Lohi 10-09 A Manninen Valtteri
Lohi 10-09 A Mönkkönen Pauli
Lohi 10-09 A Ojanperä Aleksi
Lohi 10-09 A Ojanperä Onni
Lohi 10-09 A Puurunen Eemeli
Lohi 10-09 A Tuomainen Aatu
Lohi 10-09 B Huttunen Eemeli
Lohi 10-09 B Kurra Toivo
Lohi 10-09 B Melender Reino
Lohi 10-09 B Miesperä Eino
Lohi 10-09 B Polenov Elias
Lohi 10-09 B Salmi Atte
Lohi 10-09 B Vaittinen Lauri
Lohi 10-09 B Valkonen Kare
Lohi 10-09 B Vesisenaho Luukas
Lohi 10-09 B Väänänen Vilppu
Mannila 10-09 A Ahola Tarmo
Mannila 10-09 A Forss Topi
Mannila 10-09 A Hartikainen Otso
Mannila 10-09 A Heino Iivari
Mannila 10-09 A Laine Eetu
Mannila 10-09 A Pitkänen Patrik
Mannila 10-09 A Purontakanen Paavo
Mannila 10-09 A Raittila Sisu
Mannila 10-09 A Rantanen Elias
Mannila 10-09 A Suhonen Veikko-Armas
Mannila 10-09 A Tikkala Touko
Mannila 10-09 B Hakala Veeti
Mannila 10-09 B Hämäläinen Niilo
Mannila 10-09 B Hännivirta Nemo
Mannila 10-09 B Joona Julius
Mannila 10-09 B Kaisko Elia
Mannila 10-09 B Maukonen Sisu
Mannila 10-09 B Nelimarkka Pekko
Mannila 10-09 B Nenonen Valtteri
Mannila 10-09 B Närhi Niilo
Mannila 10-09 B Puolakka Lenni
Mannila 10-09 B Puolakka Nooa
Nenä 10-08 Auvinen Daniel
Nenä 10-08 Holopainen Jonne
Nenä 10-08 Kamppi Eero
Nenä 10-08 Kinnunen Sebastian
Nenä 10-08 Laine Väinö
Nenä 10-08 Lyytikäinen Valtteri
Nenä 10-08 Merikivi Juuso
Nenä 10-08 Mäkelä Daniel
Nenä 10-08 Ojanperä Roni
Nenä 10-08 Suokas Oliver
Nenä 10-08 Teerimäki Lenni
Nenä 10-08 Vuorinen Santeri
Pohja 10-09 Björn Frans
Pohja 10-09 Grahn Joonatan
Pohja 10-09 Hakala Kasper
Pohja 10-09 Helle Alvar
Pohja 10-09 Hirvonen Aatu
Pohja 10-09 Huvila Luukas
Pohja 10-09 Jokela Joel
Pohja 10-09 Kinkkula Tuukka
Pohja 10-09 Koskinen Juhana
Pohja 10-09 Kotamäki Rico
Pohja 10-09 Kumpu Matias
Pohja 10-09 Rahm Julius
Pohja 10-09 Shadan Byonk
Pohja 10-09 Vilanti Emil
Puisto 10-09 A Alonen Veikko
Puisto 10-09 A Hassinen Hemmi
Puisto 10-09 A Kärkkäinen Maksymilian
Puisto 10-09 A Laitinen Elias
Puisto 10-09 A Luoma-aho Leo
Puisto 10-09 A Niskanen Joel
Puisto 10-09 A Nygren Neo
Puisto 10-09 A Oksanen Petrus
Puisto 10-09 A Vuori Jaakko
Puisto 10-09 B Autere Teo
Puisto 10-09 B Hujanen Oliver
Puisto 10-09 B Hämäläinen Oliver
Puisto 10-09 B Kokkonen Sasu
Puisto 10-09 B Nyman Aarne
Puisto 10-09 B Rohas Otso
Puisto 10-09 B Tuononen Juho
Puisto 10-09 B Vanhala Oliver
Puisto 10-09 B Viherkenttä Erno
Tikka 10-09 A Aulanko Alvar
Tikka 10-09 A Hokkanen Jiri
Tikka 10-09 A Jokela Eikka
Tikka 10-09 A Jussila Max
Tikka 10-09 A Juuma Paavo
Tikka 10-09 A Kärsämä Veikka
Tikka 10-09 A Ojala Leo
Tikka 10-09 A Räisänen Frans
Tikka 10-09 A Valkonen Arttu
Tikka 10-09 B Hautaniemi Luukas
Tikka 10-09 B Huuska Eero
Tikka 10-09 B Hyvönen Otso
Tikka 10-09 B Karjalainen Eino
Tikka 10-09 B Kemiläinen Luka
Tikka 10-09 B Koskelo Ilmari
Tikka 10-09 B Kwok Tino
Tikka 10-09 B Loboda Maxim
Tikka 10-09 B Puttonen Niilo
Tikka 10-09 B Santala Eeka
Tikka 10-09 B Vainikka Mikael
Vellamo 10-09 A Hietamäki Aapeli
Vellamo 10-09 A Huhtala Luka
Vellamo 10-09 A Huovinen Elmo
Vellamo 10-09 A Huovinen Joel
Vellamo 10-09 A Noponen Lassi
Vellamo 10-09 A Rönkä Miska
Vellamo 10-09 A Salmijärvi Veerti
Vellamo 10-09 A Seppä Akseli
Vellamo 10-09 A Sinkkonen Onni
Vellamo 10-09 B Jaskari Joose
Vellamo 10-09 B Koistinen Matias
Vellamo 10-09 B Kurjenniemi Kaarlo
Vellamo 10-09 B Kuusenmäki Noel
Vellamo 10-09 B Lamberg Totti
Vellamo 10-09 B Lehto Urho
Vellamo 10-09 B Nykänen Pyry
Vellamo 10-09 B Pirnes Tuomas
Vellamo 10-09 B Suomalainen Lenni
Huhta 08-07 A Hietala Vilho
Huhta 08-07 A Hintikka Jaakko
Huhta 08-07 A Honkalahti Lenni
Huhta 08-07 A Hämäläinen Luka
Huhta 08-07 A Karvinen Onni
Huhta 08-07 A Kovanen Luca
Huhta 08-07 A Laukkanen Leevi
Huhta 08-07 A Luoma Aaro
Huhta 08-07 A Markkanen Ossi
Huhta 08-07 A Youssefi Puja
Huhta 08-07 B Elijoki Joel
Huhta 08-07 B Flink Alvar
Huhta 08-07 B Haapoja Otto
Huhta 08-07 B Itkonen Jeremias
Huhta 08-07 B Mäki Eetu
Huhta 08-07 B Ndayisenga Claude
Huhta 08-07 B Nykänen Eemeli
Huhta 08-07 B Pappinen Jonne
Huhta 08-07 B Riutta-aho Taisto
Huhta 08-07 B Räsänen Joel
Huhta 08-07 B Veeti Teppo
Kypärä 08-07 A Kaistinen Nuutti
Kypärä 08-07 A Kalajo Veeti
Kypärä 08-07 A Kemppainen Esko
Kypärä 08-07 A Leikas Arttu
Kypärä 08-07 A Tenhunen Vertti
Kypärä 08-07 B Aro Veijo
Kypärä 08-07 B Hänninen Joona
Kypärä 08-07 B Liukkonen Niklas
Kypärä 08-07 B Piispanen Eetu
Kypärä 08-07 B Raitanen Kuuno
Kypärä 08-07 B Sajavaara Eino
Kypärä 08-07 C Heinäaho Väinö
Kypärä 08-07 C Hyvärinen Jesse
Kypärä 08-07 C Kaisko Nooa
Kypärä 08-07 C Veteläsuo Tino
Kypärä 08-07 C Ylkänen Jonatan
Lotila 08-07 A Hyyryläinen Jimi
Lotila 08-07 A Katila Ohto
Lotila 08-07 A Pehkonen Otto
Lotila 08-07 A Rimpi Kristian
Lotila 08-07 A Viitanen Johannes
Lotila 08-07 B Hyötyläinen Lenni
Lotila 08-07 B Jaatinen Aapo
Lotila 08-07 B Jokela Aleksi
Lotila 08-07 B Repo Eero
Lotila 08-07 B Väisänen Veeti
Lotila 08-07 C Myllyaho Niklas
Lotila 08-07 C Ndiaye Onni
Lotila 08-07 C Rönn Luka
Lotila 08-07 C Salomaa Carlos
Lotila 08-07 C Yliruka Konsta
Pohja 08-07 Ballvé Daniel
Pohja 08-07 Greye Junior
Pohja 08-07 Hänninen Severi
Pohja 08-07 Ingervo Tiitus
Pohja 08-07 Niemelä Aku
Pohja 08-07 Paajanen Pyry
Pohja 08-07 Qeyam Mohammad
Pohja 08-07 Said Wasim
Pohja 08-07 Shadan Joffor
Pohja 08-07 Tekin Ma
Pohja 08-07 Vehmala Peetu
Tikka 08-07 Aumanen Vilppu
Tikka 08-07 Juuma Mauno
Tikka 08-07 Kinnunen Pekko
Tikka 08-07 Kontturi Rasmus
Tikka 08-07 Könönen Patrik
Tikka 08-07 Leppäaho Aatos
Tikka 08-07 Nygren Paavo
Tikka 08-07 Sallinen Aati
Tikka 08-07 Tokola Aapo
Tikka 08-07 Viirret Ahto
Vellamo 08-07 A Aartolahti Aarne
Vellamo 08-07 A Collan Jan
Vellamo 08-07 A Ketonen Vilho
Vellamo 08-07 A Koskinen Totti
Vellamo 08-07 A Lassila Kalle
Vellamo 08-07 A Lohvansuu Elias
Vellamo 08-07 A Mäkiranta Kalle
Vellamo 08-07 A Mäkirinta Vilho
Vellamo 08-07 A Männistö Miko
Vellamo 08-07 A Pouta Veeti
Vellamo 08-07 B Aaltonen Veeti
Vellamo 08-07 B Ahonen Luuka
Vellamo 08-07 B Ahonen Niko
Vellamo 08-07 B Järvinen Urho
Vellamo 08-07 B Kaukua Touko
Vellamo 08-07 B Niskanen Aleksi
Vellamo 08-07 B Parviainen Markus
Vellamo 08-07 B Rantala Iivari
Vellamo 08-07 B Rintala Veikka
Vellamo 08-07 B Seppälä Roni
Vellamo 08-07 B Yi Jincheng
Huhta/Kypärä 06-05 Falih Abdullah
Huhta/Kypärä 06-05 Ghafouri Mazdak
Huhta/Kypärä 06-05 Habineza Faustin
Huhta/Kypärä 06-05 Harju Leo
Huhta/Kypärä 06-05 Horn Jussi
Huhta/Kypärä 06-05 Kaistinen Lassi
Huhta/Kypärä 06-05 Kautto Vili
Huhta/Kypärä 06-05 Knuutti Olli
Huhta/Kypärä 06-05 Kuusinen Eeli
Huhta/Kypärä 06-05 Käyhkö Otto
Huhta/Kypärä 06-05 Nykky Juuso
Huhta/Kypärä 06-05 Piispanen Atte
Huhta/Kypärä 06-05 Pitkänen Sampo
Huhta/Kypärä 06-05 Tamjidi Parsa
Huhta/Kypärä 06-05 Tikkanen Onni
Lotila 06-05 Filenius Matias
Lotila 06-05 Hakkarainen Elias
Lotila 06-05 Juutinen Tuomas
Lotila 06-05 Katila Aapo
Lotila 06-05 Kauppinen Aaron
Lotila 06-05 Lindeqvist Rasmus
Lotila 06-05 Majava Kasperi
Lotila 06-05 Mennala Roni
Lotila 06-05 Rimpi Eerik
Lotila 06-05 Sillanpää Tatu
Lotila 06-05 Tiilikainen Samuli
Pohja/Vellamo 06-05 Hartikainen Nuutti
Pohja/Vellamo 06-05 Hintikka Sebastian
Pohja/Vellamo 06-05 Honkala Atte
Pohja/Vellamo 06-05 Korhonen Aku
Pohja/Vellamo 06-05 Koskiperä Joel
Pohja/Vellamo 06-05 Latio Yesu
Pohja/Vellamo 06-05 Lepistö Leo
Pohja/Vellamo 06-05 Lindsberg Oliver
Pohja/Vellamo 06-05 Mehnen Sae
Pohja/Vellamo 06-05 Niva Kasperi
Pohja/Vellamo 06-05 Puhalainen Noa
Pohja/Vellamo 06-05 Qeyam Ali Mosaheb
Pohja/Vellamo 06-05 Rahkola Miro
Pohja/Vellamo 06-05 Saastamoinen Otso
Pohja/Vellamo 06-05 Savolainen Ilir
Pohja/Vellamo 06-05 Vrielink Alex

OTTELUOHJELMA SUNNUNTAINA 17.9.

                                KENTTÄKARTTA (viitteellinen, ei mittakaavassa)

Kenttäkartta_kortteliturnaukset_2015

Kortteliliiga pelit 17.9.2017

Klo KENTTÄ 1
9:40 Puisto 12-11 Tammirinne 12-11
10:20 Puisto 12-11 Vellamo 12-11
11:00 Tammirinne 12-11 Vellamo 12-11
11:40 Mannila 12-11 A Kuohu 12-11
12:20 Mannila 12-11 B Kuohu 12-11
13:00 Mannila 12-11 A Korte 12-11
13:40 Mannila 12-11 B Lohi 12-11
14:20 Lohi 12-11 Korte 12-11
Klo KENTTÄ 2
9:00 Mannila 12-11 C Tikka 12-11 A
9:40 Mannila 12-11 C Tikka 12-11 B
10:20 Huhta 12-11 Tikka 12-11 A
11:00 Huhta 12-11 Tikka 12-11 B
11:40 KyPK 11/12 MaPK11/12
12:20 MaPK11/12 FCV 10/12
13:00 KyPK 11/12 VePK 11/12
13:40 NePK 11/12 KyPK 11/12
14:20 VePK 11/12 NePK 11/12
Klo KENTTÄ 3
9:00 Keljo 12-11 A Kypärä 12-11 A
9:40 Keljo 12-11 C Kypärä 12-11 A
10:20 Keljo 12-11 A Kypärä 12-11 B
11:00 Keljo 12-11 C Kypärä 12-11 B
11:40 Keljo 12-11 B Janakka 11-10
12:20 Vaajakumpu 12-11 Janakka 11-10
13:00 Keljo 12-11 B Nenä 12-11
13:40 Vaajakumpu 12-11 Nenä 12-11
Klo KENTTÄ 4
9:00 KePK 09/10 (A) MaPK 09/10
9:40 KePK 09/10 (A) KyPK 09/10
10:20 MaPK 09/10 KoPK 09/10
11:00 KyPK 09/10 KoPK 09/10
11:40 JyPK 2010 KoPK 09/10
12:20 JyPK 2010 KePK 09/10 (B)
13:00 FCV 10/12 PoPK 09/10
13:40 PoPK 09/10 KePK 09/10 (B)
Klo KENTTÄ 5
9:00 NePK 07/08 FCV 05/08
9:40 NePK 07/08 KyPK 07/08
10:20 FCV 05/08 KoPK 07/08
11:00 KePK 07/08 KyPK 07/08
11:40 KePK 07/08 KyPK 07/08
12:20 MaPK 07/08 KoPK 07/08
13:00 KePK 07/08 JyPK 2010
13:40 MaPK 07/08 JyPK 2010
Klo KENTTÄ 6
9:00 Vellamo 10-09 A Huhta 10-09 A
9:40 Vellamo 10-09 B Huhta 10-09 A
10:20 Vellamo 10-09 A Huhta 10-09 B
11:00 Vellamo 10-09 B Huhta 10-09 B
11:40 Nenä 10-08 Lohi 10-09 A
12:20 Nenä 10-08 Lohi 10-09 B
13:00 Tammirinne/Vaajalinna 10-09 Lohi 10-09 A
13:40 Vaajakumpu 10-09 Lohi 10-09 B
14:20 Tammirinne/Vaajalinna 10-09 Vaajakumpu 10-09
Klo KENTTÄ 7
9:00 Keljo 10-09 A Kypärä 10-09 A
9:40 Keljo 10-09 A Kypärä 10-09 B
10:20 Keljo 10-09 C Kypärä 10-09 A
11:00 Keljo 10-09 D Kypärä 10-09 B
11:40 Keljo 10-09 C Kuohu 10-08 A
12:20 Keljo 10-09 D Kuohu 10-08 B
13:00 Keljo 10-09 B Kuohu 10-08 A
13:40 Keljo 10-09 B Kuohu 10-08 B
Klo KENTTÄ 8
9:00 Tikka 10-09 A Pohja 10-09
9:40 Tikka 10-09 A Korte 10-09
10:20 Tikka 10-09 B Pohja 10-09
11:00 Tikka 10-09 B Korte 10-09
11:40 Mannila 10-09 A Puisto 10-09 B
12:20 Mannila 10-09 B Puisto 10-09 B
13:00 Mannila 10-09 A Puisto 10-09 A
13:40 Mannila 10-09 B Puisto 10-09 A
Klo KENTTÄ 9
9:00 Lotila 08-07 A/B Vellamo 08-07 A
9:40 Lotila 08-07 A/C Pohja 08-07
10:20 Lotila 08-07 B/C Huhta 08-07 A
11:00 Pohja 08-07 Vellamo 08-07 B
11:40 Tikka 08-07 Huhta 08-07 A
12:20 Tikka 08-07 Kypärä 08-07 A/B
13:00 Huhta 08-07 B Kypärä 08-07 A/C
13:40 Huhta 08-07 B Kypärä 08-07 B/C
Klo KENTTÄ 10
9:00 KiPK 05/06 CyPK 05/06
9:40 CyPK 05/06 Vellamo 08-07 A
10:20 KiPK 05/06 Vellamo 08-07 B
11:00 Vaajalinna 05-08 Lotila 06-05
11:40 Pohja/Vellamo 06-05 Lotila 06-05
12:20 Vaajalinna 05-08 Huhta/Kypärä 06-05
13:00 Pohja/Vellamo 06-05 Huhta/Kypärä 06-05