JJK-05 ottaa toimintaansa mukaan uusia pelaajia.  Uudet halukkaat voivat tulla tutustumaan toimintaan syyskuun lopussa ja lokakuun alussa. Tervetuloa mukaan kaikki reippaat, innostuneet pelaajat, jotka ovat valmiit harjoittelemaan  noin  3 krt/vko. Tarjoamme lisäksi mahdollisuuden harjoitella seuran TAITOTAPAHTUMISSA sekä järjestämme otteluita mahdollisimman säännönmukaisesti kuukausittain.   OTA YHTEYTTÄ!

Vastuuvalmentaja
Jyrki Saarela
jyrki.saarela@elisanet.fi

JJK-06 ottaa toimintaansa mukaan uusia pelaajia 15.9. alkaen.   Tervetuloa mukaan kaikki reippaat, innostuneet pelaajat, jotka ovat valmiit harjoittelemaan  noin  3 krt/vko. Tarjoamme lisäksi mahdollisuuden harjoitella seuran TAITOTAPAHTUMISSA sekä järjestämme otteluita mahdollisimman säännönmukaisesti kuukausittain.   OTA YHTEYTTÄ!

Joukkueenjohtaja
Vesa Pohjonen
puh. 044-3077838
vesa.pohjonen@netti.fi

JJK-07 ottaa tällä hetkellä toimintaansa mukaan uusia pelaajia.   Tervetuloa mukaan kaikki reippaat, innostuneet pelaajat, jotka ovat valmiit harjoittelemaan  noin  2 krt/vko. Tarjoamme lisäksi mahdollisuuden harjoitella seuran TAITOTAPAHTUMISSA sekä järjestämme otteluita mahdollisimman säännönmukaisesti kuukausittain.   OTA YHTEYTTÄ!

Vastuuvalmentaja
Patrik Färm
farm.patrik@gmail.com