TIETOPANKISSAMME on seuraava uusi ohje

 

REKISTERÖINTI / KIRJAUTUMINEN STADIUMTEAMSALES.FI SIVUILLE JA OHJEET TILAAMISEEN:

 

  1. Mene nettisivuille www.stadiumteamsales.fi
  2. Klikkaa oikeassa yläkulmassa olevaa  kuvaa. (hae sarakkeen oikealla puolella oleva kuvake)
  3. Aukeaa kirjaudu sisään Stadium team sales sivusto. (kuva 1)
  4. Uusi käyttäjä: Paina rekisteröidy tästä palkkia ja siirryt rekisteröintisivulle. (kuva 2)  Rekisteröitynyt käyttäjä: syötä käyttäjätunnus (sähköpostiosoite) ja salasana ja kirjaudu omille sivuille.
  5. Uusi käyttäjä: rekisteröi omat käyttäjätietosi järjestelmään (min. punaisella tähdellä merkityt tiedot) + valitse valikosta myymälä ja seura ja paina lisää. (halutun seuran mallisto aukeaa aina sisään kirjautumisen jälkeen automaattisesti). Valitse itsellesi salasana, vahvista salasana ja paina lopuksi rekisteröi  à tietosi tallentuu järjestelmään ja saat vahvistusviestin antamaasi sähköpostiin. Vasta vahvistusviestin saatuasi pääset tilamaan tuotteita.
  6. Kun olet kirjautunut sisään näet valitsemasi seuran malliston. (kuva 3) Kun teet esim. paitatilauksen toimi seuraavasti: Klikkaa valittua tuotetta, syötä haluttu kappalemäärä, valitse koko ja paina lopuksi lisää. (kuva 4) Tilaus siirtyy ostoskoriin. Syötä kaikki tilattavat tuotteet samalla tavalla. HUOM! ÄLÄ TÄYTÄ nimiä, numeroa, nimikirjaimia, koska painatukset tulevat teidän sopimuspainolta.
  7. Kun tilaus valmis paina oikeasta yläkulmasta ostoskoripainiketta.
  8. Aukeaa sivu jossa on yhteenveto tilatuista tuotteista. Syötä oma viite/joukkue kenttään joukkueen tarkka nimi esim. Komeeta 2002 peliasut” (kuva 5)
  9. Paina vahvista tilaus ja klikkaa ”hyväksyn ehdot” kenttään ruksi ja paina lähetä tilaus palkkia. (kuva 6) Tilaus lähtee Team Sales myyjälle! Myyjä käsittelee tilauksen. Tilaaja saa tilausvahvistuksen ja tiedot tilauksesta antamaasi sähköpostiosoitteeseen.

 

 

KUVA 1

Stadium_1

 

 

 

 

 

KUVA 2

 

Stadium_2

KUVA 3

 

Stadium_3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KUVA 4

 

 

 

KUVA 5

 

 

 

 

KUVA 6