Kalenteri
Elokuu 2019
vk Ma Ti Ke To Pe La Su
31
 
 
 
1
Tapahtuma:11:00 Lisäharjoitus
Lisäharjoitus Viitaniemi 11.00-13.00
Tapahtuma:18:15 Huima vs JJK/FCV YJ
Peli alkaa klo 19Pelaajat: Osku, Arttu H, Arttu L, Akseli, Julius, Ami
2
Harjoitukset:Huhtasuo
17:15-19:15
Joukkueharjoitus
Huhtasuo 1 17.45-19.00
3
4
32
5
Harjoitukset:Vehka 1
16:15-17:45
Joukkueharjoitus
Vehka 1 16.15-17.30 1/2
6
Peli:Jyväskylä, Vehkalampi 1
17:00-18:00
JJK Red-Komeetat/06
Arttu H, Julius, Iivari, Osku, Aksu, Arttu L, Jimi, Masi, Veeti, AapoK
7
Harjoitukset:Vehka 1
17:45-19:45
Joukkueharjoitus
Vehka 1 18.15-19.30 1/2
8
Tapahtuma:18:45 Yj-harjoitus
Kenttä klo 19-20.30
9
Harjoitukset:Vehka 1
18:45-20:30
Joukkueharjoitus
Vehka 1 19.15-20.30 1/2
10
11
Tapahtuma:15:45 Yj-harjoitus
Kaikille yj-pelaajille.Kenttä 16-18
33
12
Harjoitukset:Vehka 1
16:15-17:45
Joukkueharjoitus
Vehka 1 16.15-17.30 1/2
13
14
Harjoitukset:Vehka 1
17:45-19:45
Joukkueharjoitus
Vehka 1 18.15-19.30 1/2
15
16
Tapahtuma:18:30 Comets Cup 2019
pe 1 peli alkulohko, la 2 peliä alkulohko, su 2 sijoituspeliäEi turnau
Tapahtuma:18:45 Yj-harjoitus
Kenttä klo 19-20.30
Peli:Palokka tekonurmi B
18:30-20:00
JJK 06 Red-MuurY
Lohko B, Peli alkaa 19:00
17
Tapahtuma:18:30 Comets Cup 2019
pe 1 peli alkulohko, la 2 peliä alkulohko, su 2 sijoituspeliäEi turnau
Peli:Comets Park, B
13:00-14:30
TPV/Valkoinen-JJK 06 Red
Lohko B, ottelu alkaa 13:30
Peli:Comets Park, B
17:00-18:40
JJK 06 Red-FC Reipas/Musta
B lohko, ottelu alkaa 17:40
18
Tapahtuma:18:30 Comets Cup 2019
pe 1 peli alkulohko, la 2 peliä alkulohko, su 2 sijoituspeliäEi turnau
Peli:Comets Park
13:30-15:10
Komeetat-JJK 06 Red
Sijoitusottelu 1-4Kokoontuminen 12.45
Peli:Comets Park
17:40-19:20
JJK 06 Red-ViPa
PronssipeliKokoontuminen 16.45
34
19
20
Harjoitukset:Vehka 1
16:45-18:45
Joukkueharjoitus
Vehka 1 17.15-18.30 1/2
21
Tapahtuma:19:00 JJK - Warkaus JK
Miesten edustus, Kolmonen 2019
Harjoitukset:Vehka 1
17:45-19:45
Joukkueharjoitus
Vehka 1 18.15-19.30 1/2
22
Tapahtuma:18:15 PaRi/05 - JJK/FCV YJ, Piirisarja 05
Peli alkaa 19:00Pelaajat: Atte, Julius, Akseli, Iivari, Veeti, Amin, O
23
Peli:Comets Park
18:00-19:00
Komeetat/07-JJK Red
Arttu L, Eeli, Luukas, Eetu, Niki, Otto, Aapo, Jerry, Ville, Joonas.Ko
Harjoitukset:Vehka 1
18:45-20:30
Joukkueharjoitus
Vehka 1 19.15-20.30 1/2
24
Tapahtuma:10:00 JJK/FCV YJ - Komeetat , PSL Syksy
Peli alkaa 11:00Puolen suomen liigaAtte, Julius, Akseli, Osku, Iiv
Tapahtuma:16:45 JJK-06 - JJK/FCV YJ , PSL Syksy
Peli alkaa 17:30Puolen Suomen liigaAtte, Julius, Akseli, Osku,
25
35
26
Harjoitukset:Vehkahalli
16:15-18:00
Joukkueharjoitus
Vehkahalli 16.30-17.45 1/2
27
28
Harjoitukset:Vehka 1
17:45-19:45
Joukkueharjoitus
Vehka 1 18.15-19.30 1/2
29
Tapahtuma:17:15 KeuPa - JJK/FCV YJ, Piirisarja 05
Peli alkaa 18:00Pelaajat: Julius, Akseli, Amin, Arttu H, Jerry, Masi
Peli:Jyväskylä, Vehkalampi 1
18:35-19:35
JJK Red-ViPa
Kokoontuminen klo 17.45.Pelaajat: Luukas, Iivari, Ville, Arttu L, Eeli
30
31
Tapahtuma:7:00 MessuCup

Peli:K Keskuskenttä
11:00-11:40
JJK 06 Red-MuSa
Lohko A Peli alkaa 11:00
Peli:K Keskuskenttä
15:00-15:40
JJK 06 Red-SJK
Lohko APeli alkaa 15:00
Peli:I Urheilukeskus
18:00-18:40
Ryhti-JJK 06 Red
Lohko APeli alkaa 18:00
 

Linkki tilattavaan kalenteriin:  http://www.poxnet.fi/jopox/calendar/ical.php?cal=JJK06Red_5930
Kopioi osoite kalenteriohjelmaasi.  Lisää ohjeita