Aikuisten Futisklubi pyrkii käynnistämään ryhmän pelkästään naisille!

Jos jalkapallo kiinnostaa, etkä tohdi lähteä mukaan sekaryhmän treeneihin, ilmoittaudu mukaan naistenryhmään. Aloitetaan toiminta Killerillä 30.7. klo 16.45 jos ilmoittautuneita on vähintään 10hlöä. Syksyn tultua (kun junnut siirtyvät sisätreeneihin) joudumme todennäköisesti luopumaan torstain vuorosta, mutta sitten pyrimme jatkamaan sunnuntai-iltaisin!

Ilmoittautuminen sivun alalaidan lomakkeella!

Voit ilmoittautua pelkästään kokeilemaan: mari.marttinen@jjk.fi, samasta osoitteesta myös lisätietoja

(Halukkaille myös rapakunnosta juoksemaan klubi kokeilu - jos kiinnostaa ota yhteyttä: mari.marttinen@jjk.fi )

Aikuisten Futisklubi

Aikuisten Futisklubi on kaikille avoin jalkapallotreeni johon on helppo tulla mukaan - olitpa sitten vasta-alkaja tai jo aiemmin harrastanut.

Treenataan ja "leikitään jalkapalloa"!

"Meillä on tosi hyvä porukka! Todella mukavia tyyppejä 🤗 Osa on taitavampia ja nopeempia ku toiset, mutta kukaan ei kato ketään kieroon. Ja niin se pitää ollakki. Jokainen kuitenki varmasti tekee parhaansa 😊"


Ilmoittautumislinkki sivun alareunassa.

Harjoitusajat: 4.5.-26 alkaen

Maanantaina 1.6 ei ohjattuja treenejä

  • Maanantaisin - Vehkalampi Wilhelm Schildtin katu - klo 19:45-20:45
  • Keskiviikkoisin - Vehkalampi - klo 19.45-21:00
  • Paitsi 13.5, 20.5 ja 10.6 jolloin kokoonnumme Killerin jalkapallohallilla

Osallistumismaksu:

Kesä hinnat:

Maanantai 45€/kk

Keskiviikko 45€/kk

Torstai 45€/kk (Naisten ryhmä)

Molemmat ryhmät: 65€/kk

(laskutuskausi: 3kk/sovittavissa, maksun voi suorittaa myös Smartumilla ja epassilla)


Osallistujille ei hankita vakuutusta seuran puolesta, eli osallistuja on itse vastuussa itsensä vakuuttamisesta.


Jokainen pelaa ja treenaa omien kykyjensä mukaan - ilon kautta!

Nähdään hallilla!

-Marsu-



Yhteyshenkilö:

Mari Marttinen - mari.marttinen@jjk.fi